FOTOWOLTAIKA 
ZACZNIJ OSZCZĘDŹAĆ NA RACHUNKACH ZA PRĄD

Promieniowanie słoneczne jest najstarszym i zarazem podstawowym źródłem energii na Ziemi. Rocznie dzięki niemu dociera do powierzchni naszej planety około 20 tysięcy razy więcej energii niż cała ludzkość byłaby w stanie wykorzystać dla zaspokojenia bieżących potrzeb. Powstaje więc pytanie: W jaki sposób zamienić światło Słońca w prąd?

W chwili obecnej najpopularniejszą metodą wykorzystania energii słonecznej są instalacje fotowoltaiczne, których podstawą są panele słoneczne. Przynoszą one swoim właścicielom oszczędności, które w miarę upływu czasu będą coraz większe. Oszczędności będą coraz większe ze względu na drożejącą energię elektryczną w Polsce.

Dlatego dobrym rozwiązaniem jest własna elektrownia słoneczna. Taką elektrownie z paneli słonecznych da się zainstalować na każdej płaszczyźnie lub dachu. Możemy mówić o uniwersalnym, bezpiecznym sposobie na własne zasilanie, z którego może skorzystać dosłownie każdy.

Pomagamy w doborze instalacji fotowoltaicznej dostosowanej do potrzeb twojego domu. Dodatkowo możesz skorzystać z programów dofinansowania instalacji fotowoltaicznej:

Mój Prąd
Mój Prąd
Ulga Termomodernizacyjna
Ulga Termomodernizacyjna
Ulga w podatku rolnym
Ulga w podatku rolnym


#MocPolskiejGwarancji

Dowiedz się więcej o naszych usługach