O Firmie

PMBUDEX

Od 2016 roku jesteśmy obecni na konińskim rynku nieruchomości. Pod nasze domy i apartamenty wybieramy tereny i działki budowlane zlokalizowane wśród zieleni i blisko innych budynków mieszkalnych. Nasze inwestycje wyróżniają się dobrą lokalizacją, co zapewnia dogodny dojazd do pracy, szkoły, przedszkola czy też na zakupy do miasta.

Świadczymy usługi budowy i sprzedaży nowych domów, usługi ogólnobudowlane, zajmujemy się również ekologicznymi systemami grzewczymi w połączeniu z fotowoltaiką. Dobieramy i montujemy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla domów jednorodzinnych, firm, gospodarstw rolnych, spółdzielni mieszkaniowych.

Zrealizowaliśmy wiele inwestycji budowlanych i remontowych. Mamy duże grono zadowolonych ze współpracy klientów między innymi w  Koninie i Rudzicy.

Współpracujemy z profesjonalnymi biurami projektowo-architektonicznymi oraz zaufanymi, wykwalifikowanymi, odpowiedzialnymi i sprawdzonymi ekipami budowlanymi, instalatorami, cieślami, elektrykami, dekarzami, tynkarzami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Nasze motto to: „Budujemy jak dla siebie i naszej rodziny”.

Buduj i mieszkaj z PMBUDEX